Z wykształcenia filolog, z pasji trener personalny, trener Pilatesu oraz trener fitnessu. Od ponad 11 lat zajmuję się treningiem fizycznym oraz poprawą zdrowia fizycznego. Należę do tej, nielicznej grupy ludzi, którzy całkowicie szczerze mogą stwierdzić, że ich praca jest jednocześnie ich życiową pasją. Przez kilka lat zajmowałam się wyłącznie treningami grupowymi. Dzięki tej formie pracy zyskałam olbrzymie doświadczenie, ucząc się jednocześnie jak ważne jest zrozumienie indywidualnych oczekiwań moich klientów. Absolwentka licznych szkoleń w Polsce i za granica, miedzy innymi:
 • Nike Basic Level I, Inka Szymanski Fitness School
 • Basic Aerobic Instructor (Szkolenie podstawowe, Basic Body, Basic Step, Basic Aerobic), Open Mind
 • Advanced Body, Open Mind
 • Fit Ball, Open Mind
 • Senior Fit, Reha Fit, Plus Kg Fit, Open Mind
 • Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Aerobik, Open Mind
 • Dance Aerobic Instructor- Hamburg, Marc Oliver Kluike School
 • Fila Kick Power Instructor z Pierre Ammanem, Euro Fitness School
 • Licencja A Julio Papi, Euro Fitness School
 • Master Pilates Instructor (Basic Pilates, Advanced Pilates, Pilates with Equipment) z Daniela Pignata- Euro Fitness School
 • TRIO z David Stauffer, Euro Fitness School
 • Fit Ball A New Special Program, Akademia Fitness Planet
 • Personal Trainer (cykl 5 szkolen z zakresu prowadzenia treningow personalnych) z Andreas Goller i Dave Stauffer, Euro Fitness School
 • Zdrowy Kregoslup, Profi Fitness School
 • PFS Spiral Movements z Davide Impallomeni, Profi Fitness School
 • PFS Advance License STEP & FLOOR CHOREOGRAPHY z Luciano Mottola, Profi Fitness School
 • CKB Intro, Centrum Kettlebell Polska
 • Medical Fitness Trainer, IFAA Polska and Mauricz Training Center
 • Fletcher Pilates Instructor, Fletcher PIlates School Dietetyka i Suplementacja I, Mauricz Training Center W swojej pracy duży nacisk kładę na poprawę wyglądu i sprawności fizycznej. Na treningi zapraszam również kobiety będące w ciąży. Ćwiczenia dla ciężarnych są dobierane indywidualnie, w zależności od trymestru oraz sprawności fizycznej podopiecznej :) Proponuję Państwu dedykowany program treningowy. Mój program zawsze  dopasowany jest do Państwa indywidualnych wymagań i potrzeb. Przed rozpoczęciem zajęć wspólnie definiujemy nasze cele, a osiągnięcie ich staje się naszym wspólnym wyzwaniem.
Serdecznie zapraszam do podjęcia wyzwania :)