"Przygodę ze sportem zaczęła w dzieciństwie - od tańca towarzyskiego- gdzie po raz pierwszy zainteresowała się jak funkcjonuje ciało ludzkie i co możemy zrobić, aby to usprawnić. Następnie pochłonęło ją bieganie, by ostatecznie trafić na siłownię i dostrzec jak ważny jest w życiu człowieka ruch i jak wielkie korzyści nam daje.

Od dwóch lat pracuje jako trener personalny, cały czas rozwija się i poszerza swoje zainteresowania w temacie zarówno treningu, jak i diety.

Obecnie jest zwolenniczką zdrowego podejścia do ruchu, jedzenia i ogólnie życia. Aktywność fizyczna stała się wspaniałym uzależnieniem, i właśnie takie myślenie stara się przekazać swoim podopiecznym podczas współpracy. Bardzo duży nacisk kładzie na aspekt zdrowotny ćwiczeń, co nie oznacza że na jej treningach się nie zmęczysz ;)

Największą nagrodą jest dla niej poprawa jakości życia, a jeśli chcesz zmienić swoją sylwetkę, to wyznaje zasadę „jedz dobrze, ruszaj się mądrze, a ciało za tym podąży”. 

Pozwól sobie na bycie swoją najlepszą motywacją :) "