Nazywam się Magdalena Kot jestem instruktorem fitness od 2011 oraz trenerem personalnym od 2015 roku. Swoją wiedze zdobywam na szkoleniach z metod treningowych takich jak pilates, bodyART, trening siłowy, treningi prozdrowotne a doświadczenie zawodowe pracując w wrocławskich klubach fitness oraz z klientami indywidualnymi. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomagają mi w prowadzeniu treningów z osobami w różnym wieku, o różnym stażu i celach treningowych. Pracuje z osobami które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną, wracają do niej po długiej przerwie, a także z tymi, które ćwiczą latami i potrzebują bardziej świadomego i profesjonalnego podejścia do treningu. Uważam że najważniejsze czynniki decydujące o efektach pracy to odpowiednie podejście trenera i ćwiczącego oraz czerpanie z treningu satysfakcji i przyjemności. W czasie wolnym, uprawiam freestyle snowboardowy, żegluje, chodzę po górach, ćwiczę, interesuje się tańcem współczesnym i filozofia dalekiego wschodu.