Nazywam się ROMANA KASPERKIEWICZ. Jestem byłą zawodniczką polskiej reprezentacji w Judo i jujitsu, trenerem personalnym oraz doradcą żywieniowym. Na co dzień prowadzę treningi personalne na terenie Wrocławia w RK Studio Treningu Personalnego pomagając moim podopiecznym wprowadzać aktywność do swojego codziennego życia.

Pracuje głównie z osobami, które chcą poprawić swój stan zdrowia, podnieść jakość swojego życia, oraz z osobami, które poprzez trening chcą pracować nad swoją sylwetką.

Kładę ogromny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń dbając o bezpieczeństwo moich podopiecznych podczas treningu. Dzięki takiemu podejściu możemy dokonać zmian nawyków, które w bezpieczny sposób przyspieszą osiągnięcie założonych celów treningowych. Robię to dlatego, ponieważ wiem jak wiele krzywdy można zrobić źle dobranym treningiem. Staram się uświadamiać i edukować trenujących pod moim okiem tak, aby dokonywali świadomych wyborów i wiedzieli co jest dla nich dobre, a co niekoniecznie :D W celu umówienia się na bezpłatne konsultacje zapraszam pod nr tel 728499468